29 Mayıs 2008 Perşembe

çingene

Muhabbet kedisi Çingene :)))))

Birkaç gün önce annem yavru kedileri Köpük'ü veterinere aşıları için götürdüğünde çok güzel bir haber almıştı, ben de onu buradan paylaşayım dedim.

Pepe Veteriner Kliniği'nden aldğımız, ilk önce kayınvalideme giden, sonra bize konuk olan ancak bizde kaldığı 4 gün boyunca çarfamıza ve yorganlarımıza tuvaletini yaptığı için ağlaya ağlaya tekrar veterinere geri vermek zorunda kaldığımız, isimini de bu yaramazlıkları yüzünden "Çingene" koyduğumuz kedicik, tekrar ev bulmuş ve hakkında hiç şikayet yokmuş!Nasıl mutlu oldum anlatamam.. Biraz önce de Pepe Veteriner Kliniği'nden yetkili kişi ile konuştum, hala bir problem yokmuş, yani geri getirmemişler..Böyle de yatılmaz ki Çingene Hanım:)


Şu anda orada başka bir yavru daha var. Siyah-beyaz ve 6 haftalık, diğer kardeşleri ev bulmuşlar, bir tek bu ortancaya sıra gelmemiş hala. İlgilenenler var ise lütfen Pepe Veteriner kliği'nden Kaan bey ile irtibata geçsinler. Telefon ve adre bilgilerini aşağıda vereceğim. Ayrıca bende daha ufakken çektiğim bir iki pozları var onları da ekliyorum yazıma, en azında tipleri nasılmış diye görebilirsiniz :)

Umarım sahip çıkar birileri ona da ...


İşte ev arayan siyah beyaz burada 4 haftalıkken görünüo...Pepe Veteriner Kliniği:
Barbaros Mah. Mütevellı Çeşme Cad. Serçe Sok. No2, Üsküdar
tel: (0216) 651 52 08
Ek Hizmetler :Pansiyon, Petshop Ürün Satış, Bakım-Kuaför, Tetkik Cihazları, Laboratuva


Hiç yorum yok: