1 Ocak 2009 Perşembe

2008 sonu 2009 başı :)

yeni yıl geldi...2009...

2009 için plan yapmadım ve yapmayacağım gibi çünkü ne zaman yapsam hep hüsran oluyor...evet hayallerim var ama planlamayacağım, o zaman gerçekten çok strese sokuyorum kendimi :) hani şu zamanı geldiği gibi yaşamak var ya, biraz onu yaşamak ve görmek istiyorum. belki de böylesi daha iyi olur ;) hani şöyle en yargısızından ;)

sevgilim ve ben 2009'a bir partide girdik ama ondan önce ailemi görmeye gittik, hediyemizi verdik, fotoğraf çektik, kucaklaştık.

sonra daaa Istanbul couchsurfers party!

kadıköy karin'de 250 kişinin katılımıyla gerçekleşti. türkiye'den, kanada'dan, avustralya'dan, çin'den, amerika'dan ve daha bir çok ülkeden ziyaretçiler vardı.
gece boyunca devam eden müzik olduğu gibi, dans yarışması, içki yarışması, CS üyelerinden performanslar, hediye çekilişleri de vardı. ben ve sevgilim hiçbir yarışmaya katılmadık ama çok sıkı birer izleyici ve tezahüratçıydık kendi çapımızda :)

arkadaşlar vardı, sohbet ettik, fotoğraf çektik ama en çok dans ettik! :)

aaa bir de 2009'a 4 dakika erken girdik :))))
olsun, biz o 4 dakika sevgilimle kucaklaşmaya devam ettik, böylece arayı kapamış olduk ;)

tanıyan insanların birbirini tebrik etmesinden sonra, CS organizasyonları arasında klasik bir bölüm olan "free hug" başladı. hayatınızda muhtemelen bir daha görmeyeceğinizi bir sürü insan sizi kucaklıyor ve sizin için güzel dileklerini sunuyor! ve kimse art niyetli değil (buna şaşırmak dahi ne kadar şaşırtıcı değil mi?, ne acı!)

gerçekten eğlendik ve Tanrı'ya bu yılı da sağlıklı, istediklerimizi yapma özgürlüğümüz elimizden alınmadan (maddi-manevi), ailemizle ve sevdiklerimizle beraber, tüm kötülüklere rağmen hala içimizde bir parça da olsa "insanlıkla" "vicdanla"geçirdiğimiz için şükretttim..ve edeceğim...

umarım, 2009 daha daha güzel ve umud dolu olur, çünkü buna herkesin çok ihtiyacı var...

hepimize iyi yıllarrrr!

hıım unutmadan 1: sevgilim partiyi kafasında Noel Baba şapkasıyla geçirdi, ona çok yakıştı!

hıım unutmadan 2: nereye gitsek, sevgilimi hep yabancı sanıyorlar. konuşmalar genelde ingilizce başlıyor sonra türkçe'ye dönüyor :))

hıım unutmadan 3: gecenin sonuna doğru, bir grup eğlence insanı yanımıza geldi. biz o sırada umarsızca dans ediyorduk. sevgilimi gecenin başında görüdüklerini ve kendince, hiçbir şeyi takmadan eğlendiği için tebrik ettiler. ehe! çok "kafa" bir gruptu ve gerçekten sevgilimi çok sevdiler. onlar da sevgilimle ilk olarak ingilizce konuştular bu arada ;))))

hıım unutmadan 4: fotoları yarın koyacağım, henüz istediğim kıvamda değiller :))

FIN...
THE END...
SON...
DAS ENDE...
:)

2 yorum:

Kabuto dedi ki...

Ehe o gece acaip çok eğlendik valla sevgilim diyorsa doğrudur. Bu arada, gittiğiniz herhangi bir ülkede Free Hug olayı olursa mutlaka katılın :)

Kabuto dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.