28 Nisan 2009 Salı

kavacık kedi bebeleri

aşağıda fotoğrafları olan kedicikler, iş yerimin hemen önündeki dükkanların çatısında büyüyen bebecikler. annelerini zaten o dükkanlardaki esnaf, özellikle de peynirci büyüttü. anne bu yavruları yeni doğruduğunda, bi köpek tarafından bacağından yaralanmış ama özellikle peynirci
esnaf özenle iyileştirmiş anneyi ve kedilerine de iyi süt versin diye beslemiş, yetmediği yerde de kendisi şırınga ile beslemiş yavruları. ama anne şimdi maşallah çok iyi.
bu yavrulara ev arıyorum her zaman yaptığım gibi. biliyorum şu sıralar çok var etrafta kedi-köpek yavrusu ama napim arkamı dönüp de gidemem ki..

ilgilenenler olursa diye yazıyorum: henüz 2 aylık varlar yoklar. sağlıkları yerinde ama hiç eve girmediklerinden tuvalet terbiyeleri veya aşıları yok. ama zaten henüz çok küçük olduklarından ve hala anne sütü emdiklerinden hastalıkları olmaz ve ayrıca tuvalet vb. alışkanlıkları edindirilmeleri için de çok uygunlar.

ilgilenenler gokceozses@gmail.com adresine mail atabilirler.
en soldaki, en haylaz ve en tombul olanı, onun yanındaki ise en zayıf olanları aralarında ama hasta değil.bunlar da diğer iki kardeş.
aslında kardeşlerin 2si birbirine benziyor, diğer ikisi de birbirine. sanki 2 çift ikiz varmış gibi :)
işte en yaramazııı :)dört kardeş bir arada. en soldaki en yaramaz, onun yanındaki en ufak tefek, diğer ikisi ise normal ;)
dediğim gibi ortadakiler birbirlerine benziyorlar, en baştakiler de birbirlerine.yine dört kardeş bir arada

Hiç yorum yok: