26 Mayıs 2009 Salı

NIELSEN BİLGİ BELGE MERKEZİ STAJYERİNİ ARIYOR !!

Sevgili Meslektaşlarım,

Nielsen Araştırma Hizmetleri, tüketici ürünleri ve hizmet sektörlerinde pazar araştırmaları, bilgi ve analiz hizmeti veren Türkiye’de lider, uluslararası bir araştırma şirketidir. Nielsen’in 100’ü aşan ülkede 9000’den fazla müşterisi bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.nielsen.com.tr/

Müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek, projelerinde daha güvenilir ve hızlı çözümler üretebilmek amacıyla bünyesinde yaklaşık 14 sene önce kurulmuş Bilgi Belge Merkezi’ne çok önem vermektedir.

Bilgi Belge Merkezi’ne her sene yeni bir uzun süreli stajyer alınır. Bu stajlar Bilgi Belge bölümlerinde okuyan öğrencilerin “Özel Kurum” stajlarını karşılar. Aynı zamanda piyasayı tanıma, kariyer planı yapma, araştırma ve bilgi bilimi ve modellerini öğrenme, kişisel mesleki bilgilerini geliştirme gibi faydaları da olur.

Eğer Nielsen Bilgi Belge Merkezi’nde stajınızı yapmak ve iş hayatına daha bilinçli ve güçlü girmek isterseniz, özgeçmişinizi bize aşağıdaki başvuru bilgilerini kullanarak iletmeniz yeterli olacaktır.

Katılımlarınızı bekleriz.

Saygılarımla,
Gökçe Özses

NIELSEN BİLGİ BELGE MERKEZİ staj içeriği aşağıdaki gibidir.

İşin Tanımı: Şirket projerlerinin araştırma basamaklarında destek vermek - Medya takibi - Ekonomi ve sektörleri takip etmek

Aranan Özellikler:
- Üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinin 3 veya 4. sınıf öğrencisi olmak,

- İngilizceyi en az orta düzeyde bilmek,

- Bilgisayar ve interneti etkin kullanabilmek,

- İletişime açık olmak,
- Gelişmeye ve öğrenmeye açık olmak,

- Sorumluluk alabilecek olmak.

Başvurular için:

Gökçe Özses adına
(Özgeçmişlerin önyazıyla birlikte hangi birime başvurulduğu belirtilerek yapılmasını rica ederiz.)

E-posta adresi: gokce.ozses@nielsen.com

Hiç yorum yok: