28 Eylül 2009 Pazartesi

bebek kedi

bi kedi varmış, kendisi 1,5 aylık bir hanımefendiymiş.
artık büyüdüğünü sanıp, yollarda özgürce dolaşmaya verdiği bir gün, etrafına bakınıp dururken bir mazgala düşmüş. orada çok korkmuş. kendisine de kızmış annesinin yanından bu yaşta ayrıldığı için ama faydası yok.
derken, yoldan geçen sevgili Seher duyurvermiş yardım çağrısını ve mazgaldan çıkarmış evlerine alıvermiş. 3 gündür de kendisini kurtaran bu kişilerin yanında ikamet etmekteymiş. Çok mutluymuş. Ona iç parazit ilaçlarını da yapmaya başlamışlar. seviyor, karnını doyuruyor ve bir bebek hanımefendinin de sevdiği gibi onla oyunlar oynuyorlarmış...
Ancak ismi Boncuk konan bu bebeciğin başka bir ev bulması gerekiyormuş çünkü Boncuk'un sevgili kahramanı ve eşi evde fazla olmuyorlarmış. Bu, her ne kadar Boncuk'u üzse de, onu sevdikleri ve onun iyiliği için bu kararı vermek zorunda olduklarını anlıyormuş.

Boncuk şimdi başka bir ev arıyor.
1,5 aylık-dişi-tuvalet terbiyesi olan-parazit tedavisine de başlanmış.
fotoğraflardan belli, mis gibi bi cici kız...
bu hanıma talip olursanız veya talip olacak birilerini tanıyorsanız aşağıdaki e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. İkametgah Kartal-İstanbul
s.akdogan82@gmail.com2 yorum:

Goddess Artemis dedi ki...

Çok sevimli Gökçe bu gerçekten :)
Cin gibi bir hanımefendi olacak ayrıca çok belli...
Minikpati ve petarkadaş'a da mutlaka yazılmıştır, oralardan bir yerden bu minik, güzel kızın talipleri çıkacaktır eminim... Sağlıklı, uzun bir ömrü, sıcacık bir yuvası olsun dilerim... :)

biberli dedi ki...

inşallah artemis'cim...seher'e minikpati ve yuvariyoruz.org'un adreslerini vermiştim, oraya da koyacaktı ilanı...bu ilanı e-posta olarak arkadaş çevreme de dağıtıyorum. bakalım inşallah birileri çıkar bebeciğe...sevgiler.