6 Nisan 2010 Salı

kalbimiz sokakta atıyor...www.kalbimizsokaktaatiyor.org veya www.bgd.org.tr

adreslerini iyi bilmeliyiz biz hayvan ve tüm canlıların yaşama hakkına saygı duyanlar....

bir süre önce barınak gönülleri derneği hayvanlar için bir ambulans almıştı. sokaklarda trafik kazasına uğramış ya da rahatsızlığı olan hayvanların tedavi görmesi için hayvan severler tarafından çok etkin kullanılacak bir de telefon numaraları vardı, Alo 153...bu proje İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülüyordu...

farkettiyseniz hep di'li geçmiş zaman kipi kullanıyorum...çünkü Alo 153'e ara verildi. sebebi, maddi yetersizlikler....

bir sene boyunca neredeyse 1000 hayvanı ölümden kurtaran, bir kısmını ise ev sahibi yapan bir oluşum ne yazık ki sıkıntı çekiyor. şimdi 200 bin TL'ye yakın borçları varmış. 04 nisan pazar günü Tuzla'da Volkan Konak'ın bir destek konseri verdi. biletler biletix'den 40 TL'ye satıldı. bu etkinlik geçti ancak yine de bağış yapılabilir. etimiz budumuz ne demeden 10 lira bile önemli bence...bağış yapmak isterseniz, banka bilgilerini 0216 449 90 52-53 nolu telefondan ya da Bahariye Caddesi, Dr.Ihsan Unluer Sokak No:14/2 34770 Kadikoy-Istanbul adresinden bizzat başvurarak ya da ya da info@bgd.org.tr e-posta adresine e-posta atarak alabilirsiniz.

bağışınızı yaptıktan sonra, isminizi http://www.kalbimizsokaktaatiyor.org adresindeki "Bağışçılarımız" başlığı altında takip edebilirsiniz.

paralar, hayvanların tedavi ve beslenme masrafları için kullanılıyor, bunu da belirtmekte fayda var.

aynı zamanda parasal yardım yapmak istemiyorsanız, iletişim kurduktan sonra, ihtiyaca yünelik doğrudan ilaç, mama, yatak vb. malzemeleri de alabilirsiniz.

her canlının "kaliteli", en azından "sağlıklı" yaşama hakkı olduğuna inanıyorsanız, "aman benim verdiğim beş lira ile ne olur" demeyin...biliyoruz ki; damlaya damlaya göl olur...

kendi adıma şimdiden herkese duyarlılıklarında dolayı çok teşekkür ederim...

sevgiler...

Hiç yorum yok: